RUSFIN AvalehtSuverehvidTalverehvidInfoTeenusedPakkumisedKontakt

info@rehvid24.ee

+372 44 22 333

Suverehvid Talverehvid
x

Meist.

Rehvid24 / Tirestar OÜ on kiiresti arenev rehvide jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, kes pakub Eestis parima hinnaklassiga laia rehvivalikut.

Oleme alati olemas, et kliente nõustada ja aidata parimat valikut teha. Kui Teie poole soovitud rehvimarki või -mõõtu pole meie veebilehel väljas, siis andke meile palun sellest teada ja leiame Teile alati parima võimaliku lahenduse.

Teeme häid pakkumisi oma edasimüüjatele ja oleme ka ise huvitatud erinevatest soodsatest pakkumistest. Me müüme rehve nii jaeostjatele, ettevõtete autoparkidele, riigiasutustele, autokeskustele kui ka edasimüüjatele üle terve Eesti.

Tirestar OÜ on alates 2006. aastast Eesti turul tegutsev usaldusväärne ettevõte, kes täidab oma lubadused.

Pakume laias valikus tuntud tootjate rehve ja toome maale ca. 20% Eestis müüdavatest sõiduauto rehvidest. Meil on Eesti suurima valikuga rehvilaod ja mis kõige tähtsam – rehvid on kliendi jaoks igal ajahetkel olemas!

Töötame koostöös pea kõigi tuntumate rehvide maaletoojate ja tootjatega, mistõttu saame pakkuda suurimat võimalikku rehvivalikut alati turu parima hinnaga.

Kuulume ka Euroopa suurimasse rahvusvahelisse jaemüügiketti Point S, esindades koos oma partneritega ainsana Eestis kaubamärki Point S Tyres, kelle toodangusse kuuluvad laias valikus väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega suverehvid ja talverehvid. Point S Tyres rehvid on disainitud Saksamaal ja toodetud Euroopas.

Kuigi TIRESTAR OÜ põhiliseks valdkonnaks on rehvide müük, siis pakume oma lõpptarbijatele ka rehvide ja veermikuga seotud mugavusteenuseid. Meie töökoja kogenud rehvitehnikud pakuvad rehvide paigaldust, montaaži ja balansseerimist, rehvitöid ja nõustamist. Klientide lemmikteenuseks rehvide vahetuse kõrval on saanud ka rehvihotell – lihtne ja mugav moodus rehvide hooajaliseks hoiustamiseks. Lisaks on meie juures võimalik teostada silla reguleerimist, kliimaseadmete täitmist ja remonti, veermiku kontrolli ja remonti.

Meie esinduskauplus asub Tallinnas aadressil Mäealuse 10, kus saate rehvide valikuga kohapeal tutvuda.

Esindame Eestis tuntud kaubamärke nagu:  

  • Continental – Saksa kõrgkvaliteet, mis laieneb ka alambrändidele General Tire, Uniroyal.
  • Hankook – Euroopas ja maailma tehnoloogiakantsis Lõuna-Koreas toodetud rehvid, mille tehnoloogiliselt kiire areng on tõstnud Hankooki paari aastaga keskklassist üheks maailma tipptegijaks (selle tõestuseks on mitmed testivõidud nii suve- kui talverehvidega). Ka alambränd Aurora on end talvel tublisti tõestanud.
  • Bridgestone – maailma suurim rehvitootja, kelle tugibrändid Dayton ja Saetta kuuluvad Euroopa soodsaimasse hinnaklassi.
  • Goodyear – turunduslikult Eestis läbi aegade hästi esindatud ja müüdud rehv garanteeritud kvaliteediga.
  • Nexen – Lõuna-Korea uus tulija, kelle tehnoloogia viib kaubamärgi iga aastaga ühe enam tipptootjate kandadele, säilitades mõõduka hinnataseme.
  • Federal ja Nankang – Taiwanis arendatud ja Taiwanis/Hiinas toodetud hea kvaliteediga soodne rehv.
  • Hifly – Hiina odavrehvidest parima hinna ja kvaliteedi suhte pakkuja.

Kontaktid

Müük ja rehvivahetus
Mäealuse 10, 12618 Tallinn

Avatud
E-R / 9:00 – 17:00
info@tirestar.ee
+372 44 22 333

Rehviladu
Kalda 7c, 11625 Tallinn

Avatud
E-R / 9:00 – 17:00
info@rehvid24.ee
+372 44 22 333

Vastame kirjadele tööpäeva jooksul E-R kl 9:00 – 17:00 vahemikus.

Nädalavahetustel ja riigipühadel oleme suletud. Riigipühadele eelneval päeval kolm tundi lühendatud tööpäev.

Palume tähelepanu pöörata, et hooajal ja kiirematel perioodidel võib vastus kirjadele saabuda 48h jooksul. Palume varuda kannatlikkust, vastame Teile esimesel võimalusel. Kiiremate küsimuste korral palume kontakteeruda helistades
numbril: +372 681 3560.

Kliendid meist

 4.7

95 arvustust  

Risto Raidloo

Väga hea ja kiire teenindus.

 

 

Tarmo Kalev

Parimad hinnad

 

 

Deepz

Suurepärane teenindus, mõistlikud hinnad, kiire tarne!! Küsimustele vastavad konkreetselt, äratab usaldust.Soovitan

 

 

Mihhail Jelagin

Tekkinud probleemile leiti kiirelt ja operatiivselt lahendus. Klienditeeninduse tase väga kõrge!

 

 
Jäta hinnang