RUSFIN AvalehtSuverehvidTalverehvidInfoTeenusedPakkumisedKontakt

info@rehvid24.ee

+372 44 22 333

Suverehvid Talverehvid
x

Suverehvid.

Suverehvide kasutamine on lubatud
1. märtsist kuni 1. detsembrini.

 

Suverehvide kasutamine on kohustuslik 1. maist kuni 15. oktoobrini. Naastrehvidega on sel ajal sõitmine keelatud, lamellrehvidega võib sõita aastaringselt.

Ohutuks liiklemiseks on oluline pidevalt kontrollida rehvimustri sügavust. Suverehvide puhul on minimaalne mustri jääksügavus 1,6 mm, ent soovitame rehvi probleemide vältimiseks välja vahetada juba siis, kui jääksügavus on 3-4 mm.

Juhime tähelepanu ka sellele, et kindlasti ei tohiks unustada kontrollida rehvirõhku, soovituslikult vähemalt kaks korda kuus. Rehvirõhku tasub kontrollida ka varurehvil.

Suverehve tuleks vahetada minimaalselt viie aasta tagant, hoolimata nende välisest seisukorrast ja mustri sügavusest, sest ajapikku kaotab kumm oma elastsuse. Sõltuvalt sõidumaneeridest ja teede kattest võivad aga rehvid vajada väljavahetamist ka märksa sagedamini.

Millist suverehvi valida?

Suverehvid on spetsiaalselt disainitud ja loodud sõitmiseks suvistes teeoludes. Suverehvid tagavad hea juhitavuse ja haarduvuse kuival ning märjal teel ja toimivad kõige paremini temperatuuril üle 7°C. Haarduvus tagab kiirema ja täpsema roolimise, eelkõige kurvilisel teel. Suverehvidel on spetsiaalsed veesooned, mis juhivad teel oleva vee rehvide pinnalt eemal, et vältida ohtliku vesiliu tekkimist.

Rehvid24 tiim on alati abiks õigete rehvide valikul, sest tahame tagada nii Sinu kui kõigi teiste kaasliiklejate turvalisuse ja heaolu.

Näpunäited valiku tegemiseks.

  • Kõige olulisem uute suverehvide valikul on arvesse võtta auto tehnoandmetesse märgitud rehvimõõte ning neile vastavaid koormus- ja kiirusindekseid.
  • Uued rehvid peavad üldjuhul vastu 2-4 hooaega, kuid see sõltub suuresti juhi sõidustiilist ning kilometraažist. Kui sõidate autoga suvel üle 5000 km, tasub osta kallimad rehvid, sest need kuluvad aeglasemalt.
  • Suverehvide valikul tuleb ka arvestada sellega, milline on juhi sõidustiil (agressiivne või pigem rahulik) ning teekate, millel enamasti sõidetakse (linnas asfaldil või kruusateedel). Igale stiilile ja kattele leidub sobilik rehv. Rahulikum sõidustiil tagab kauemkestvad rehvid.
  • Lamellrehvidega tohib küll sõita aastaringselt, kuid sel juhul peab arvestama suurema rehvimüraga ning kiirema kulumisega, mis tähendab, et rehvide eluiga on lühem. Soovitame omada kahte komplekti, suve- ja talverehve, need on kokkuvõttes ka rahakotile soodsamad, sest peavad kauem vastu.

Meie eelised.

Rehvid24.ee veebilehelt saad endale soetada uued suverehvid väga kiiresti ja mugavalt. Sisesta rehviotsingusse enda auto registreerimisnumber, vali sobivad rehvid ning soorita ost internetipangas. Rehvid toimetab koju kätte DPD kuller juba paari päevaga, kuid rehvidele võid järgi tulla ka ise aadressil Kalda 7c Tallinn. Rehvid saad lasta paigaldada meie moodsas rehvikeskuses Tallinnas aadressil Mäeaeluse 10. Kui vajad kohta rehvide hoiustamiseks, siis pakume ka hooajalist rehvihotelli teenust.

Kuna rehvid on üheks kõige olulisemaks turvavarustuseks, tuleks need valida võimalikult kvaliteetsed. Rehvid24 suverehvide valikusse kuuluvad näiteks Hankook, Continental, General, Nexen, Goodyear, Pirelli, Point-S, Bridgestone ning palju teisi tootjaid, keda usaldame ning soovitame.

TOP3 suverehvid.