RUSFIN AvalehtSuverehvidTalverehvidInfoTeenusedPakkumisedKontakt

info@rehvid24.ee

+372 44 22 333

Suverehvid Talverehvid
x

Talverehvid.

Naastrehvide kasutamine on lubatud
15. oktoobrist kuni 31. märtsini.

 

Talverehvide kasutamine on kohustuslik 1.detsembrist kuni 1.märtsini.

Erandina võib talviste tee- ja ilmastikuolude esinemisel kasutada talverehve 1. oktoobrist kuni 30. aprillini. Talverehvide kasutamine on nõutav kuni 3500 kg registrimassiga sõidukitel.

Ohutuks liiklemiseks on oluline pidevalt kontrollida rehvimustri sügavust. Talverehvide puhul on minimaalne mustri jääksügavus 3 mm, ent soovitame rehvi probleemide vältimiseks välja vahetada juba siis, kui jääksügavus on 4 mm.

Talverehve tuleks vahetada minimaalselt viie aasta tagant hoolimata nende välisest seisukorrast ja mustri sügavusest, sest ajapikku kaotab kumm oma elastsuse. Sõltuvalt sõidumaneeridest ja teede kattest võivad aga rehvid vajada väljavahetamist ka märksa sagedamini.

Millist talverehvi valida?

Rehvid24 tiim on alati abiks õigete rehvide valikul, sest tahame tagada nii Sinu kui kõigi teiste kaasliiklejate turvalisuse ja heaolu. Et oleksite rahul enda uute talverehvidega, tuleb eelnevalt välja selgitada vajadused, millistel teedel kõige enam talvel sõidate, milline on teie sõidukogemus ja sõidustiil.

Näpunäited valiku tegemiseks.

Lamellrehvid sobivad teile, kui sõidate enamasti linnas hästi hooldatud ja lumest lahtisõidetud teedel. Kindlasti tuleb osata arvestada teeoludega ning kohandada enda sõidustiil vastavalt sellele. Lamellrehv rikub vähem asfalti ning on väiksema müratasemega, kuid peab arvestama, et nende pidamine ja juhitavus on jäistes oludes oluliselt kehvem kui naastrehvidel.

Naastrehvid sobivad teile, kui sõidate sageli varahommikul või öösel, sest nendel aegadel on temperatuurid madalamad ning teeolud raskemad. Naastrehvidel on rehvi kummi sisestatud metallist pulgakesed (naastud), mis tagavad hea juhitavuse ja pidamise jäistes ning lumistes oludes. Nad sobivad suurepäraselt autojuhile, kellel on palju sõitmist maakohtades ja külavaheteedel, kus teed võivad olla lükkamata ja esineb jääd. Naastrehve soovitatakse ka autojuhtidele, kellel on lühike autojuhistaaž ning kes ei tunne end talvistes oludest kindlalt. Naastrehvid küll kuluvad kiiremini ning on lamellrehvidest suurema müratasemega, kuid Eesti talvist kliimat arvesse võttes esineb meil siiski alati lund ning jäidet teedel, mis teeb naastrehvist kindlasti ohutuma valiku.

Meie eelised.

Rehvid24.ee veebilehelt saad endale soetada uued talverehvid väga kiiresti ja mugavalt. Sisesta rehviotsingusse enda auto registreerimisnumber, vali sobivad rehvid ning soorita ost internetipangas. Rehvid toimetab koju kätte DPD kuller juba paari päevaga, kuid rehvidele võid järgi tulla ka ise aadressil Kalda 7c Tallinn. Rehvid saad lasta paigaldada meie moodsas rehvikeskuses Tallinnas aadressil Mäeaeluse 10. Kui vajad kohta rehvide hoiustamiseks, siis pakume ka hooajalist rehvihotelli teenust. Kuna rehvid on üheks kõige olulisemaks turvavarustuseks, tuleks need valida võimalikult kvaliteetsed. Rehvid24 talverehvide valikusse kuuluvad näiteks Hankook, Continental, General, Nexen, Goodyear, Pirelli, Point-S, Bridgestone ning palju teisi tootjaid, keda usaldame ning soovitame.

TOP 3 talverehvid.