RUSFIN AvalehtSuverehvidTalverehvidInfoTeenusedPakkumisedKontakt

info@rehvid24.ee

+372 44 22 333

Suverehvid Talverehvid
x

Rahulolugarantii

Rehvid24 rahulolugarantii tingimused ja reeglid

1. Üldtingimused

1.1 Tegemist on tähtajatu kampaaniaga, mille korraldajaks on Rehvid24 kaubamärgi omanik Tirestar OÜ.

1.2 Kampaania on organiseeritud ja kehtiv Eesti Vabariigi territooriumil.

1.3 Kampaania kehtib ainult eraisikutest klientidele.

1.4 Kampaanias osalevad kõik www.rehvid24.ee veebipoes müügil olevad suve- ja talverehvid.

2. Kampaania

2.1 Kliendil on õigus Rehvid24 veebipoest ostetud kaup tagastada ehk veebikeskkonna vahendusel sõlmitud lepingust taganeda 60 päeva jooksul hetkest, mil kaup on kliendile tarnitud või üle antud.

2.2 Kui kliendi tellitud kaup ei vasta tellitule või e-poes eksponeeritule, vahetame kauba ringi õige toote vastu või võimaldame kliendil vahetada tellitud toote uue samaväärse toote vastu. Kui tellitud kaup ei vasta kliendi ootustele, on kliendil õigus raha tagasi saada vastavalt ostusummale, tagastades rehvid müüjale.

2.3 Kauba tagastamisel kannab ostja tagastamisega seotud kulud.

2.4 Rehvide tagastamiseks palume saata vabas vormis taganemisavaldus meiliteel aadressile: info@rehvid24.ee.

2.5 Raha kanname tagastatud toote eest tagasi ostja arveldusarvele viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates ostja taganemisavalduse saamisest. Rehvid24 / Tirestar OÜvõib raha tagasimakse tegemisest keelduda seni, kuni ostja on talle tagastanud lepingu esemeks olnud asja või esitanud tõendi, et ta on selle asja tagasi saatnud.

2.6 Tagastamisele kuuluva kauba halvenemise korral vastutab ostja kauba kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest juhul, kui ta on kaupa kasutanud muul viisil, kui on vaja selle olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Selleks, et veenduda kauba olemuses, omadustes ja toimimises, võib ostja seda käsitseda ja kasutada üksnes nii, nagu tal lubatakse tavapäraselt seda teha poes.

2.7 Tagastada või ümber vahetada ei saa rehve, mis on kliendi poolt kasutatud (rehvidega on sõidetud, rehvid on velgedele paigaldatud ja demonteeritud).

2.8 Rehvid24 / Tirestar OÜ võib keelduda kauba tagasivõtmisest juhul, kui kliendil puudub ostudokument kauba ostu kohta.

Rehvid24 / Tirestar OÜ-l on õigus tühistada või peatada kampaania igal ajal, teatades sellest kampaania veebilehel www.rehvid24.ee/pakkumised.

Lisainfo saamiseks palume ühendust võtta Rehvid24 klienditoega meiliteel: info@rehvid24.ee või helistades numbril: +372 44 22 333.